Halıları Nasıl Yıkıyoruz

Halı Yıkama

Halı yıkama, hayatımızda hak ettiği yeri bulmayan bir temizlik işlemidir. Oto yıkamacıda dahi yıkanıp evde üzerinde ayaklarımızla gezmakteyiz. Bu noktadan “halı yıkama” nın geldiği noktayı tahmin edebilirsiniz. Oto yıkamacıda halı yıkanmaz aksine mikrop kapıp gelmektedir. Küçük bir bebeğin halının üzerine yatırıp onla oyunlar oynamak eğer halı hijyen ise çok keyifli olmaktadır. Ancak halı hijyen koşullarda yıkanmadı ise mbu keyif daha sonra kötü sonuçlar doğurabilir.

Halılar derinlemesine temizlik yapılmadığı takdirde diplerde bakteriler ürediğinden ve bunlar temizlenmediğinden ev için sağlığı bozan faktörler arasındadır.Firmamız bu noktada kaliteye büyük önem vermektedir. Aşağıdaki videoda bir halının nasıl yıkanması gerektiği kardeş firmamız Güngören halı yıkamada görülmektedir.

Videoda halı yıkama öncesi toz alma işlemi ardından otomatik makinede yıkama, yıkama sonrası sıkma ve kurutma işlemleri görülmektedir.

Firmamız bu işlemi her halıda uygulamaktadır. sonuç olarak da hijyen halılar evlerimizin en gözde eşyaları arasında hak ettiği yeri almaktadır.

lekeli halı yıkanmayı bekliyor